De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven. U kunt dit bestand gebruiken/aanpassen voor gebruik voor uw website.

Bekijk de programmering van:
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday

Open de weekdag in een aparte pagina. (zie PHP script showday.php in dze map)

Sunday
00:00 Start programmering dag zondag
08:00 Uitzending gemist Papendrecht Klassiek
10:00 Non-Stop
12:00 Uitzending gemist Wij Houden Het Hollands
Website: www.wijhoudenhethollands.nl
Email: info@wijhoudenhethollands.nl
14:00 Uitzending gemist Crossroads
16:00 Uitzending gemist Back to the Roots
met Erik Vastenouw
18:00 Uitzending gemist Flink op Zondag
20:00 Uitzending gemist Bluezy
21:00 Non-Stop


Monday
00:00 Start programmering dag maandag
10:00 Uitzending gemist Studio de Witt
12:00 Non Stop
19:00 Uitzending gemist Flashback
met Frans Klijn, Peter van Leijden en Lisa Verdoorn
21:00 Uitzending gemist Fred & JW, met zijn twee
met Jeroen Jansen en Eef Schouten
23:00 Uitzending gemist De Late Avond
Website: www.delateavond.nl
Email: info@delateavond.nl


Tuesday
00:00 Start programmering dag dinsdag
10:00 Uitzending gemist Muziek Museum
12:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Trots Op Papendrecht
20:00 Uitzending gemist Praatpaal
22:00 Non-Stop
23:00 Uitzending gemist De Late Avond
Website: www.delateavond.nl
Email: info@delateavond.nl


Wednesday
00:00 Start programmering dag woensdag
01:00 Non-Stop
11:00 Uitzending gemist Trots Op Papendrecht
12:00 Non Stop
15:00 Uitzending gemist Rock Garden
met Hans Hulswit
16:00 Non Stop
17:00 Uitzending gemist Sander en Robin
19:00 Uitzending gemist Happy Days
21:00 Uitzending gemist Silhouet
23:00 Uitzending gemist De Late Avond
Website: www.delateavond.nl
Email: info@delateavond.nl


Thursday
00:00 Start programmering dag donderdag
10:00 Uitzending gemist Praatpaal
12:00 Non Stop
18:00 Uitzending gemist So What!
19:00 Non-Stop
20:00 Uitzending gemist Via Cultura
22:00 Non Stop
23:00 Uitzending gemist De Late Avond
Website: www.delateavond.nl
Email: info@delateavond.nl


Friday
00:00 Start programmering dag vrijdag
10:00 Uitzending gemist Wij Houden Het Hollands
12:00 Non Stop
19:00 Uitzending gemist Dreadlocks in the Moonlight
21:00 Uitzending gemist Basic Beats
23:00 Uitzending gemist De Late Avond
Website: www.delateavond.nl


Saturday
00:00 Start programmering dag zaterdag
00:01 Non-Stop
10:00 Uitzending gemist Studio de Witt
12:00 Uitzending gemist De Zaterdag Middag Show
met Ferdinant, Roeland en Mark
14:00 Drechtsport
18:00 Uitzending gemist Bram & Jurgen
21:00 Nonstop


RTV Uitzendingen v3.3© RTVSoftware