De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven. U kunt dit bestand gebruiken en aanpassen voor uw website.
Zie map /programmering.

Bekijk de programmering van:
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday

Open de weekdag in een aparte pagina. (zie PHP script showday.php in dze map)

Sunday
00:00 Non-Stop
09:00 Uitzending gemist Papendrecht Klassiek
10:00 Uitzending gemist Gospel Magazine
12:00 Uitzending gemist Wij Houden Het Hollands
Website: www.wijhoudenhethollands.nl
Email: info@wijhoudenhethollands.nl
14:00 Uitzending gemist Crossroads
Website: www.crossroads.nl
16:00 Uitzending gemist Back to the Roots
18:00 Uitzending gemist Flink opZondag
20:00 Uitzending gemist Bluezy
21:00 Uitzending gemist Staffords World
23:00 Non-Stop


Monday
00:00 Non-Stop
10:00 Uitzending gemist Studio de Witt (Herhaling)
12:00 Non-Stop
15:00 Rock Garden
17:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Flashback
21:00 Uitzending gemist Fred en JW
22:00 Uitzending gemist Triple-Play
23:00 Uitzending gemist De late avond


Tuesday
00:00 Non-Stop
10:00 Uitzending gemist Muziek Museum
12:00 Non-Stop
15:00 Rock Garden
17:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Trots op Papendrecht
20:00 Uitzending gemist Praatpaal
22:00 Uitzending gemist Mens durf te leven
23:00 Uitzending gemist De late avond
24:00 Non-Stop


Wednesday
00:00 Non-Stop
11:00 Uitzending gemist Trots op Papendrecht (Herhaling)
12:00 Non-Stop
15:00 Uitzending gemist Rock Garden
17:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Happy Days
21:00 Uitzending gemist Silhouet
23:00 Uitzending gemist De late avond
24:00 Non-Stop


Thursday
00:00 Non-Stop
10:00 Uitzending gemist Praatpaal (Herhaling)
12:00 Non-Stop
15:00 Rock Garden
16:00 Uitzending gemist Muziek Museum
18:00 Non-Stop
20:00 Uitzending gemist Via Cultura
23:00 Uitzending gemist De late avond
24:00 Non-Stop


Friday
00:00 Non-Stop
09:00 Uitzending gemist Via Cultura Weekend
10:00 Uitzending gemist Wij Houden Het Hollands (Herhaling)
12:00 Non-Stop
15:00 Rock Garden
17:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Dreadlocks in Moonlight
21:00 Uitzending gemist Basic Beats
23:00 Uitzending gemist De late avond
24:00 Non-Stop


Saturday
00:00 Non-Stop
10:00 Uitzending gemist Studio de Witt
12:00 Uitzending gemist DZM Show
14:00 Uitzending gemist Met open oren
16:00 Non-Stop
18:00 Uitzending gemist Bram en Jurgen
21:00 Uitzending gemist Basic Beats (Herhaling)
23:00 Non-Stop